_

درباره ما

ما که هستیم ؟

شرکت سوله ساز توس در سال 1368 توسط برادران کامل با هدف فعالیت در زمینه ساخت سوله و سازه فلزی در مشهد تاسیس شد. این مجموعه توانسته است در دهه گذشته با بهره گیری از مهندسین مجرب و پیشرفته ترین دستگاه های تولید قطعات فولادی، خدمات بی نظری را به کارفرمایان صنعت ساخت و ساز در مشهد ارائه دهد. از مهمترین مزیت های سازه های فلزی ساخت شرکت سوله ساز توس می توان به ایمنی و مقاومت بالای سازه در برابر انواع بارها، پایین بودن قیمت سازه، سرعت بالای ساخت و کاهش هزینه و ابعاد فوندانسیون، کاهش هزینه های حمل و برپایی سازه در محل، قابلیت ایجاد اشکال متنوع هندسی منطبق بر طرح معماری خاص و سلیقه های متفاوت و … اشاره کرد.

شرکت سوله ساز توس با در آمیختن اندوخته تجربه غنی و آمیختن آن با تکنولوژی های روز دنیا، موفق به اخذ گواهیمنامه استاندارد از شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران گردیده است. این شرکت دارای دستگاه پیشرفته برش CNC اتوماتیک است تا در مرحله برش به قطعات ورق خام ضربه وارد نشود، و پس از آن عملیات مونتاژ و جوشکاری آغاز می گردد و در نهایت قطعات رنگ آمیزی و بسته بندی می شوند. لازم به ذکر است که تمام جوشکاری های مجموعه سوله ساز توس به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک با دستگاه های جوش زیرپودری و CO2 انجام می گردد.

مهمترین هدف شرکت سوله ساز توس، پر کردن خلاء ساخت سازه فلزی در مشهد بر پایه تیر ورق است، تا از این طریق بتوان هزینه های ساخت اسکلت کارفرمایان و مشتریان خود را تا حد امکان کاهش دهد.

مزیت های همکاری با ما

  • اجرای تمامی مراحل ساخت و ساز شامل طراحی، ساخت، رنگ، نصب، پیچ و مهره و …، که این کار سبب می شود، ضمن مدیریت بهتر پروژه، از اتلاف زمان و هزینه کارفرما جلوگیری شود.
  • دارا بودن امکانات و تجهیزات لازم برای ساخت تیرورق های 12 متری یک تیکه و بدون وصله.
  • کاهش شدید هزینه های تمام شده اسکلت.
  • کاهش هزینه های حمل و نصب در محل. 
  • سرعت بالا در طراحی ساخت و نصب سریعتر سازه.
  • مشاوره رایگان ساخت سوله و انواع سازه های فولادی.

 

شرکت سوله ساز توس
دستگاه جوش CO2

ساختار سازمانی

احمد کامل

( مدیرعامل و عضو هیئت مدیره )

مدیرعامل- سوله ساز توس

علی کامل

( نایب رئیس هیئت مدیره )

رئیس هیئت مدیره- شرکت سوله ساز توس

حسن کامل

( نایب رئیس هیئت مدیره )

نایت رئیس هیئت مدیره- شرکت سوله ساز توس

محمود کامل

( سرپرست کارگاه )

سرپرست کارگاه- شرکت سوله ساز توس
سوله ساز توس
هدف شرکت سوله ساز توس، پر کردن خلاء ساخت سازه فلزی در مشهد بر پایه تیرورق است، تا از این طریق بتوان هزینه ساخت اسکلت مشتریان خود را تا حد امکان کاهش دهد.