سوله در مشهد

شرکت سوله ساز توس با بیش از 30 سال تجربه و فعالیت حرفه ای در زمینه ساخت سوله و سازه های فلزی با تاکید بر مقاومت و ایمنی، اقدام به طراحی و ساخت آنها می کند. این مجموعه با در اختیار داشتن مهندسین متخصص و پیشرفته ترین دستگاه های تولید قطعات فولادی مورد نیاز به خصوص تیرورق های 12 متری بدون وصله، به ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن در این زمینه دست یافته است. رسالت این مجموعه ارائه خدمات صفر تا صدی طراحی تا ساخت به متقاضیان انواع سازه های فولادی به ویژه سوله در مشهد است، تا از این طریق هزینه تمام شده مشتریان خود را تا حد ممکن کاهش دهد.

تجهیزات

مجموعه سوله ساز توس دارای مدرن ترین تجهیزات ساخت سوله در مشهد است که مهمترین آنها شامل موارد زیر می شود؛

دستگاه جوش CO2

این دستگاه بر خلاف دستگاه های جوش دیگر که از الکترود در آن استفاده می شود و نیاز به تعوض زود هنگام دارد، با ایجاد جریان الکتریکی در سیم جوش، قوسی الکتریکی میان الکترود و فلز پایه ایجاد می کند که از نظر استحکام جوش، بر روی کار مقاومت بالاتری ایجاد می کند. از مهمترین مزیت های این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های جوش می توان به کاهش تنش سطحی، کاهش هزینه تمام شده، افزایش نفوذ جوش، کاهش اکسیداسیون و عدم ایجاد گل جوش اشاره کرد. برای مطالعه بیشتر در ارتباط با دستگاه جوش CO2 و نقش آن در ساخت سوله در مشهد می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

[مطالعه بیشتر: دستگاه جوش CO2 چیست و چه کاربردهایی دارد ]

دریل رادیال

گیربکس تعبیه شده در این نوع دریل ها که به منظور حرکت بهتر و شعاعی بر روی بازوی دریل ساخته شده است، که باعث شده تا این دستگاه توان سوراخ کاری بر روی هر گونه قطعه فلزی با ابعاد بزرگ را دارا باشد و برخلاف دریل های ستونی و یا مگنت دار قادر به انجام، ماشین کاری بر هر نقطه از کار را داشته باشد. با توجه به افزایش استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای به جای اتصالات جوشی، کاربرد دستگاه دریل رادیال در پروژه های ساخت سوله در مشهد روز به روز در حال افزایش است. برای مطالعه بیشتر در ارتباط با دستگاه دریل رادیال می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

[مطالعه بیشتر: دستگاه دریل رادیال چیست و چه کاربردهایی دارد ]

برش ورق گرم

یکی از مدرن ترین روش های برش ورق به صورت لیزری یا همان CNC است که پروسه برش با بالاترین سطح کیفیت و دقت انجام می گیرد. انجام برشکاری به صورت دقیق و با کمترین خطای ممکن باعث بالا رفتن کیفیت قطعات ورقکاری شده می شود که اهمیت استفاده از دستگاه سی ان سی را مشخص می سازد. مجموعه سوله ساز  جهت رفاه حال مشتریان عزیز و متقاضیان سوله در مشهد ، انواع خدمات برش لیزری را بهترین کیفیت و هزینه ارائه می دهد. مهمترین مزیت دستگاه برش لیزری این مجموعه، برش های 12 متری یک دست و بدون هیچگونه وصله ای است. برای مطالعه بیشتر در ارتباط با دستگاه برش لیزری می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

[مطالعه بیشتر: دستگاه برش لیزری چیست و چه کاربردهایی دارد ]

برش ورق سرد

مجموعه اقداماتی که به منظور فرم دادن ورق صورت می پذیرد، ورق کاری نامیده می شود که برش ورق سرد از زیر مجموعه ها آن بشمار می رود. برش کاری، خم کاری، فرآیند های اتصالی و کششی نیز جز این دسته از فعالیت ها است. برشکاری سرد ورق با دستگاه قیچی گیوتین انجام می شود که دو گونه قیچی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه سوله ساز توس با برخورداری از گیوتین های های 2، 3 و 6 متری پیشرفته با پایه های قولادی نگهدارنده انواع خدمات برش سرد ورق را به متقاضیان خدمات سوله در مشهد ارائه می کند. برای مطالعه بیشتر در ارتباط با گیوتین های برش ورق می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

[مطالعه بیشتر: گیوتین برش ورق چیست و چه کاربردهایی دارد ]

جوش زیر پودری

اینگونه جوشکاری، یک فرآیند جوش قوس الکتریکی می باشد که مناسب برای مقاطع فولادی ضخیم تر می باشد و در دو مدل خودکار و نیمه خودکار انجام می گیرد. بهترین دلیل برای استفاده از این مدل جوش، پودری می باشد که به عنوان محافظ بر روی درز نقطه اتصال ایجاد می شود و از به وجود آمدن جرقه و دود جلوگیری می کند و امکان جوشکاری بدون از هم پاشیدگی را فراهم می آورد. از دیگر مزیت های بارز این دستگاه می توان به جایگزینی جوشکار با متصدی دستگاه جوش اشاره کرد که کیفیت جوش را از مهارت جوشکار و همچنین خطاهای انسانی مستقل می کند. برای مطالعه بیشتر در ارتباط با دستگاه جوش زیر پودری و نقش آن در ساخت سوله در مشهد می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

[مطالعه بیشتر: دستگاه جوش زیر پودری چیست و چه کاربردهایی دارد ]

سوله مشهد

سوله مشهد | شرکت سوله ساز توس

سوله سازه ای مقاوم، با فضای داخلی وسیع و سقف شیب دار است که ساخت آن به سده پانزدهم میلادی باز می گردد. از دیر باز روش های ساخت و مونتاژ سوله به اشکال مختلفی صورت می گرفته است که مزایای فراوانی را به دنبال داشته است. استحکام بالا، راه اندازی سریع، وزن پایین و فضای مناسبی که اینگونه سازه ها در اختیار ما می گذارد باعث شده تا روز به روز به کاربرد های آن افزوده شود. برای آشنایی بیشتر با تاریخچه سوله سازی و انواع روش های ساخت قدیمی و نوین آن، مقاله پیش رو را مطالعه فرمایید.

بررسی پیشینه و سوابق ساخت سوله مشهد

سوله سازی در مشهد

سوله سازی در مشهد | طراحی و ساخت سازه های فلزی در مشهد

مشهد به عنوان یکی از شهر های بزرگ زیارتی و صنعتی کشور شناخته می شود که به دلیل جمعیت بالای خود شهر و تعداد زیاد مسافران و زائرین که هر ساله از مکان های مذهبی، تجاری و تفریحی بازدید به عمل می آورند، با سرعت بالایی همچنان در حال توسعه و گسترش است. از همین رو، ساخت سازه هایی مانند سوله مناسب با سرعت پیشرفت این شهر بشمار می رود که موجب شده، ساخت سوله در مشهد به یکی از حرفه های تخصصی و پر درآمد تبدیل شود. با توجه به همین موضوعات، باید به طور کامل با سازندگان معتبر و روش های ساخت نوین سوله سازی بیشتر آشنا شوید که در مقاله زیر به طور کامل به آن پرداخته شده است.

سوله سازی در مشهد

سوله دست دوم مشهد

سوله دست دوم در مشهد

به دلیل نوع طراحی و ساخت سوله، این امکان را به ما می دهد تا با انجام اقداماتی بتوان این سازه ها را جدا سازی کرد و به صورت قطعه، قطعه در آورد و در مکانی جدید دوباره راه اندازی کرد. با توجه به همین موضوع، فروش سوله دست دوم مشهد به صورت گسترده در حال انجام است. به طور کلی سوله دست دوم مناسب افرادی است قصد ساخت سوله در مشهد با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن را دارند. نکات مهمی که در این زمینه باید در نظر داشته باشید مانند انواع آنها و معایب و مزایای خرید اینگونه سوله در این مقاله به طور جامع گردآوری شده است.

سوله دست دوم در مشهد

سوله صنعتی

سوله صنعتی در مشهد

نوع کاربری سوله، تغییرات عمده ای را در چگونگی ساخت و نوع متریال مصرفی در ساخت سوله ایجاد می کند. ساخت سوله صنعتی به دلیل کاربری خاص آن باید به گونه ای باشد که از استحکام و ویژگی های مناسب، برخوردار باشد تا در طولانی مدت بدون هیچ تغییری بتوان از آنها استفاده کرد. با توجه به کاربرد اصلی سوله ها که در بخش صنعتی است، باید به موضوعاتی مهمی همچون، وزن و مقاومت سوله در مشد ، نوع متریال به کار رفته در ساخت، مساحت و دهانه مورد نیاز و قیمت تمام شده آن توجه کافی داشته باشید. برای اطلاع بیشتر از در ارتباط با ساخت سوله صنعتی می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

سوله صنعتی چیست و چه کاربری های دارد

نصب سوله

انواع روش های نصب سوله

سوله ها یکی از سازه های مدرن بشمار می روند که با شیوه های نصب جدید، این امکان را به سازندگان می دهد تا در کمترین زمان به ساخت و راه اندازی آن، بپردازند. متریال به کار رفته در سازه سوله، امکان نصب آن را به روش هایی مانند جوش و پیچ مهره، فراهم کرده است. برای آشنایی بیشتر با مقوله نصب سوله،  و موضوعاتی مانند تنظیم ستون های سوله در مشهد ، اتصال رفتر ها و نصب پرلین و لایه ها، گونیا سازی بنا و تنظیم قاب ها، می توانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

انواع روش های نصب سوله چیست

هزینه ساخت سوله

هزینه تمام شده ساخت سوله

یکی از پارامتر های مهم که بیشتر خریداران سوله بدان توجه زیادی می کنند، هزینه تمام شده ساخت سوله در مشهد است. اما باید در نظر داشت که عوامل زیادی بر قیمت نهایی سوله تاثیر گذار است. آگاهی از مواردی چون روش های سوله سازی، مکان راه اندازی و احداث بنا و نوع کاربری، طراحی سازه فلزی، مساحت و متریال مورد استفاده در ساخت، می تواند کمک شایانی به شما در مسیر خرید و ساخت سوله کند. چرا که این موارد تاثیر مستقیمی در هزینه ساخت سوله می گذارد که آشنایی با آنها می تواند با کاهش هزینه نهایی همراه شود. برای کسب اطلاع بیشتر در ارتباط با هزینه های ساخت سوله در مشهد می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

مهمترین فاکتورهای تعیین هزینه ساخت سوله

روش های سوله سازی

انواع روش های سوله سازی در مشهد

ساخت سوله در مشهد با روش ها و متریال های گوناگونی انجام می پذیرد که هر مدل از آن، مناسب با نوعی خاص از کاربری می باشد. روش های سوله سازی به سه دسته کلی، سوله سبک، سوله سنگین (محبوب ترین روش ساخت سوله) و UBM (کم هزینه ترین روش ساخت سوله) تقسیم می شوند. در ایران بیشتر روش سوله سنگین یا همان تیر ورقی مورد استفاده قرار می گیرد که مستحکم ترین روش ساخت سوله است. برای آگاهی بیشتر از مزایا، معایب و کاربرد های انواع روش های سوله سازی می توانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

بررسی انواع روش های سوله سازی

سوله سازی مشهد

صنعت سوله سازی مشهد در چند دهه گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است. دلیل این امر نیز ساخت تعداد بالای اینگونه سازه ها در این شهر است. شرکت های سوله سازی در مشهد، اقدام به ساخت انواع سوله با روش های گوناگونی همچون، خرپایی، تیر ورقی و UBM کرده اند. یکی از معتبر ترین مجموعه های فعال در این حوزه، شرکت سوله ساز توس است که با چند دهه تجربه، با کیفیت ترین سوله های ساخته شده در مشهد را ارائه می کند. برای کسب اطلاع بیشتر از پر کاربردترین روش های ساخت سوله در مشهد می توانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

بررسی مزایا و معایت انواع روشهای ساخت سوله در مشهد

نتیجه گیری

در این نوشتار تلاش شده است تا اطلاعات جامعی از مزیا و معایب سوله دست دوم، روش های ساخت، تاریخچه، نحوه نصب، تجهیزات مورد استفاده، هزینه تمام شده ساخت سوله جمع آوری شود. برای کسب اطلاع بیشتر در ارتباط طراحی و ساخت سوله در مشهد می توانید با کارشناسان مجرب شرکت سوله ساز توس تماس حاصل فرمایید.